Pronájem kyslíkových koncentrátorů

Pronájmy kyslíkových koncentrátorů se zabýváme přes 20 let. Naším zákazníkům dodáváme spolehlivé výkonné dýchací zařízení s platnou revizní kontrolou. Součástí pronájmu je i zaškolení do ovládání a pravidelné revize zařízení.

Jak probíhá pronájem přístroje ?

Kontaktujte nás

Zavolejte 603 203 098 nebo napište email info@pro-vital.cz nebo použijte kontaktní formulář. Co nejdříve se Vám ozveme.

Dohodneme podmínky

Odpovíme Vám na všechny dotazy ohledně pronájmu. Zvolíme spolu nejvhodnější přístroj dle vašich potřeb. Dohodneme se na ceně a datu instalace, tak aby Vám to nejlépe vyhovovalo.

Instalace a zaškolení

Po příjezdu k Vám zapojíme a nastavíme kyslíkový koncentrátor. Poté Vás zaškolíme do užívání. Platba při předání nebo převodem na účet a bez kauce.

Chcete pronájem přístroje ?
Volejte PO – NE   8:00 – 20:00
nebo pište KDYKOLI

603 203 098

info@pro-vital.cz

CENA PRONÁJMU

od 60 Kč / den

Cenu spolu upřesníme společně na základě Vašich požadavků. Cena se stanovuje dle typu přístroje a předpokládaného počtu dní pronájmu. Kontaktuje nás na tel. 603 203 098 nebo přes kontaktní formulář níže.

CENA DOPRAVY

dle domluvy
(nad 30 dní pronájmu zdarma)

Cena dopravy koncentrátoru k Vám domů je závislá na počtu dní pronájmu. V případě delších pronájmů máte zdarma. Stejně tak i při pravidelných revizích přístroje.

Další informace o pronájmu kyslíkového koncentrátoru

Kyslíkový koncentrátor: půjčení nebo koupě ?

Pokud máme v úmyslu používat koncentrátor kyslíku a jsme rozhodnuti pro určitý typ, musíme zvážit ekonomickou stránku, čili koupě vlastního dýchacího přístroje s dvouletou zárukou nebo zapůjčení kyslíkového koncentrátoru. Půjčovna koncentrátoru kyslíku si počítá cenu na den. My nabízíme nejlepší na trhu, od 60,-Kč, dle druhu koncentrátoru ( různé výkony npř.1-10 l/min, tlaky výstupu kyslíku 50-138 KPa s možností nebulizace kyslíku). V pronájmu je zahrnuta doprava na dané místo, zaškolení, spotřební materiál a odborný revizní servis zaručující, že koncentrátor kyslíku si drží své parametry a funkčnost. V daném případě ceny 60,-/den to činí 1800,- na měsíc a pokud potřebujeme koncentrátor kyslíku na 4 měsíce tedy 7 200,- kdy cena nejlevnějšího koncentrátoru kyslíku po repasi se zárukou 2 roky činí 10 000,- je to ekonomicky výhodnější. V případě koupě nového koncentrátoru kyslíku npř. Cena 28 000,- je návratnost za 16 měsíců. Vždy tedy rozhoduje pořizovací cena a doba, po kterou předpokládáme koncentrátor kyslíku používat.

Jak instalujeme kyslíkový přístroj pro domácí použití ?

Pokud se domluvíme na podmínkách pronájmu koncentrátoru kyslíku ( cena, doba, typ ),přijede pracovník firmy na určené místo a koncentrátor kyslíku nainstaluje. To znamená, že koncentrátor kyslíku uvede do provozu, připojí propojovací hadičky se zvlhčovačem kyslíku nasadí kyslíkové brýle a předvede regulaci průtoku kyslíku. S klientem projde možnosti uzpůsobení délek kyslíkových propojovacích hadiček. Poučí obsluhu o daném prostředí ,ve kterém koncentrátor kyslíku nesmí pracovat ( vlhko, pára – čili se vylučuje koupelna , kuchyně ) .Vysvětlí signalizaci čistoty kyslíku , možné závady a jejich odstranění . Pokud si zákazník neumí odstranit problém popř. závadu , přijede náš servis a tuto odstraní popřípadě provede výměnu kyslíkových koncentrátorů.

Jaké výhody má přenosný kyslíkový koncentrátor pro domácnost ?

Koncentrátor kyslíku pracuje na principu absorpce dusíku , čili vzduch v místnosti se tlakuje do absorpčních sít ( zeolit o daném průměru, který je schopen na sebe navázat molekuly dusíku a tím dostáváme kyslík, který společně se vzácnými plyny koncentrujeme v tlakové nádobce ). Čistota kyslíku na výstupu je 95 % plus mínus 3%. Tlak kyslíku na výstupu se liší od typu přístroje v rozmezí 50-150 kPa. Tímto dostáváme bezpečný kyslík do domácnosti, protože jsme vyloučili riziko spojené s tlakovými nádobami (např. možnost samovznícení kyslíku pod tlakem ).

PARTNEŘI

KONTAKT

603 203 098

info@pro-vital.cz

info@pro-vital.cz

2.května 944
Studénka 74213

Ing. Zdeněk Pavlas

Pro-vital fve, s.r.o.
ič 28598296
dič CZ28598296

Copyright by pro-vital.cz 1995 – 2022
Created by pribyla.com